دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸     
خانه / بنر دسته بندی نشده / جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال
جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال

جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال

پنجمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال ، توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مهرماه ۱۳۹۰ برگزار گردید.

chempic-11 حسین افسری مدیر کمیته داوری پنجمین جشنواره و نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال گفت: امسال، هیئت داوران متشکل از۲۵۰ نفر از کارشناسان در ۹ بخش اصلی شامل بخش نرم‌افزارهای رسانه‌ای، هنرهای دیجیتال، نرم‌افزارهای تلفن همراه، بازی‌ها و سرگرمی‌ها، پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها، پژوهش و فناوری، بین الملل، تولیدات دانش‌آموزان و بخش فرهنگیان، ۲۱۰ اثر را به عنوان آثار برتر برگزیدند.
وی افزود: در این دوره از داوری، ویژگی‌های آثار در ۳ جنبه ساختاری و فنی، محتوایی و زیبایی‌شناسی ارزیابی شدند. امسال، تعداد آثار از لحاظ شرکت در بخش مسابقه، رشد چشمگیری داشت. برای مثال در بخش اینترنت و وبلاگ‌ها، تعداد آثار ارائه شده برای داوری، از ۱۵ هزار اثر به ۳۰ هزار اثر رسیده است. بیشترین آثار برگزیده هم در دو گروه اینترنت و وبلاگ‌ها و بخش نرم‌افزارها بوده است.

Lohe Jashnvare

 

درباره نویسنده

سایت آموزشی شیمی دبیرستان و کنکور (www.ChemPic.com ) که از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه آموزش شیمی آغاز نموده است ، موفق به کسب رتبه دوم و تندیس سیمین جشنواره در بخش سایتها و وبلاگهای آموزش الکترونیک گردید. این موفقیت را به همه اعضاء سایت و بخصوص دانش آموزان عزیزم تبریک عرض نموده و آنرا به همه شما عزیزان تقدیم می کنم.

ارسال یک نظر

ایمیل شما منتشر نمی شود.


شش + 9 =

بازگشت به بالا