جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳     
خانه / سالن همایش / همایش آموزشی شیمی ۲ – ساختار اتم – جدول تناوبی و ترکیبات یونی – پنجشنبه ۹۴/۷/۳۰
همایش آموزشی شیمی ۲ – ساختار اتم – جدول تناوبی و ترکیبات یونی – پنجشنبه ۹۴/۷/۳۰

همایش آموزشی شیمی ۲ – ساختار اتم – جدول تناوبی و ترکیبات یونی – پنجشنبه ۹۴/۷/۳۰

به اطلاع دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکور ۹۵ می رسانم که همایش  ساختار اتم ، جدول تناوبی و ترکیبات یونی در تاریخ  پنج شنبه ۹۴/۷/۳۰  در مرکز پسران  کانون فرهنگی آموزش مشهد برگزار خواهد شد. این همایش ویژه پسران  بوده و تمامی داوطلبان کنکور می توانند در آن شرکت کنند.  مفاهیمی که در این همابش مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از :
 
– تدریس کامل amu و چگونگی محاسبه جرم اتمی میانگین بصورت آسان و راحت 
 
– تدریس کامل چگونگی رسم سریع آرایش الکترونی عناصر :  در این روش میتوانید بصورت ذهنی آرایش الکترونی عناصر  را  تعیین کنید.  
 
– تدریس کامل چگونگی رسم آرایش الکترونی کاتیونها و آنیونها : این مفهوم بسیار مهم است و تسلط به آن اهمیت زیادی دارد. 
 
– بررسی تغییرات ایجاد شده در  جدول تناوبی کتاب شیمی ۲  : جدول تناوبی کتاب شیمی ۲ ،  آرایش الکترونی عناصر را ندارد و ارتباط بین آرایش الکترونی و دوره و گروه بیان نشده است. این ارتباط در این همایش بررسی می شود.
 
–  تدریس کامل مفاهیم انرژی یونش : در این قسمت مفهوم انرژی یونش و روشهای ساده برای پاسخ دادن به تستهای یونش ارائه می شود. 
 
– تدریس کامل نمک های آبپوشیده : در این مبحث ، با نمک های آپوشیده و چگونگی محاسبه آب تبلور و حل مسائل آن آشنا می شوید. 
 
 
 
* تمامی نکات و روشهای ارایه شده در همایش ها و کلاسهای اینجانب در جهت درک  مفاهیم شیمی بوده  و  شما بصورت مفهومی به موضوع تسلط خواهید یافت . این روشها همگی جدید بوده و می توانند در آموزش شیمی شما موثر باشند. 
 
** جهت ثبت نام و شرکت در همایش ، هرچه سریعتر به مراکز کانون فرهنگی آموزش مشهد (تمامی نواحی) مراجعه تمایید. 
 
 با تشکر – مرتضی محمدی 

۴ نظر ها

 1. با سلام خدمت استاد عزیزم جناب محمدی! این همایش های شما به صورت کامل و کنکوری هستش و هر مبحث برای کنکور ۹۵ کافیه؟ مثلا ساختار اتم – جدول تناوبی- ترکیب یونی از روی جزوه همایشتون بخونیم کافیست؟

  • مرتضی محمدی

   سلام. با توجه به اینکه زمان همایش خیلی کم و محدود است ، در هر همایش با توجه به زمان آن ، مهمترین مباحث انتخاب و بطور کامل تدریس و بررسی می شوند و با تمام نکات کنکوری آن مبحث آشنا می شوید. موفق باشید.

   • سلام- یه سوال مشاوره ای دیگری خدمت حضور شما دارم؛
    داوطلبان رشته تجربی که من هم جزو اون دسته از داوطلبان کنکور ۹۵ رشته علوم تجربی هستم، باید شیمی رو چگونه بخوانیم؟ تا بتونیم شیمی رو بالای ۹۵% یا ۱۰۰% بزنیم؟ آیا تست های مبتکران شیمی۲و۳ و پیش ۱و۲ مهندس بازرگان کافیه برای کسب ۱۰۰% در درس شیمی کنکور و براحتی می تونیم ۳۵ تست شیمی در کنکور پاسخ گو باشیم؟!

    • مرتضی محمدی

     سلام. با توجه به الگوی جدیدی که در طراحی سوالات شیمی در کنکورهای اخیر بکار برده شده است. رسیدن به درصد بالا ۹۰ کار ساده ای نیست. فقط تلاش کنید ۱۰۰% مطالب شیمی را کاملا مفهومی یاد بگیرید و تست های آنرا چندین بار بزنید که کاملا مسلط باشید. موفق باشید.

ارسال یک نظر

ایمیل شما منتشر نمی شود.


9 + = دوازده

بازگشت به بالا