جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳     
خانه / اخبار علمی و آموزشی / اطلاعیه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸
اطلاعیه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

اطلاعیه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

📣 اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره تاریخ‌ برگزاری، نحوه‌ی‌ پرینت کارت ورود به جلسه‌ و محل رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون سراسری‌ سال ۹۸
👇👇👇👇👇👇

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیانی که‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ۹۸ ثبت‌‌نام‌ نموده‌­اند می‌رساند که زمان برگزاری آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروههای آزمایشی «ریاضی» و «انسانی» و «تجربی» و «هنر» و «زبان» به شرح زیر است:

۱- گروه­های آزمایشی «علوم ریاضی و فنی» و «علوم انسانی» در صبح پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۱۳

۲- گروه آزمایشی «هنر» در بعدازظهر پنج­شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۱۳

۳- گروه آزمایشی «علوم تجربی» در صبح جمعه مورخ ۹۸/۰۴/۱۴

۴- گروه آزمایشی «زبانهای خارجی» در بعدازظهر جمعه مورخ ۹۸/۰۴/۱۴

📬📬📬📬📬📬📬📬

ضمناً کارتهای‌ شرکت در‌ آزمون سراسری سال ۹۸‌ کلیه‌ی‌ داوطلبان‌ گروههای‌ آزمایشی‌ علوم‌ ریاضی‌ و فنی‌، علوم‌ تجربی‌، علوم انسانی‌، هنر و زبانهای خارجی‌ به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از فردا یکشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۰۹ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۱۲ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع ­رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌‌ی متقاضیان شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون، باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع‌ رسانی مذکور مراجعه نموده و به یکی از روشهای زیر و با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند:
۱- شماره سریال (۱۲ رقمی) کارت اعتباری ثبت‌نام و شماره‌ی شناسنامه.

۲- شماره‌ی پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و نام و نام‌خانوادگی، کدملی و سریال شماره‌ی شناسنامه.

بدیهی است داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد ثبت‌نامی خود، نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروههای آزمایشی دوم و سوم (گروه­های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام نمایند.

🖨️🖨️🖨️🖨️🖨️🖨️

داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و بر اساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه‌ی امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه‌ی آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی (و یا اصل شناسنامه عکس­دار) و ارائه آن الزامی است.

تذکر مهم: چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری، نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، و یا «کد پیگیری ثبت­‌نام» اقدام نمایند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمایند. لازم به ذکر است این امکان برای داوطلبانی فراهم می‌­باشد که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده‌اند، ابتدا همان لحظه به عضویت در این سیستم در آیند و سپس نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایند.

متن کامل این اطلاعیه  در سایت سازمان سنجش قرار داده شده است که به همه‌ی داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۸‌ توصیه می‌شود آن را مطالعه بفرمایند.

لینک اطلاعیه:

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=6080

ارسال یک نظر

ایمیل شما منتشر نمی شود.


هشت − = 4

بازگشت به بالا