شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳     
خانه / دانستنی های کنکور / هفته ی آخر کنکور سراسری ۹۹
هفته ی آخر کنکور سراسری ۹۹

هفته ی آخر کنکور سراسری ۹۹

داوطلبین کنکور۹۹:

در مدت زمان باقی مونده تا آزمون موارد زیر را لحاظ کنید

۱٫ آرامش خودتون رو حفظ کنید و در نظر داشته باشید که حفظ آرامش و مدیریت هیجانات منفی برگ برنده شما در روزهای باقی مانده است.
۲٫ با توجه به خستگی و زمانبر بودن آزمون های جامع و تحلیل آن یک و حداکثر دو آزمون را در برنامه روزهای باقی مونده قرار دهید .
۳٫ مرور تورقی دروس را به صورت نگاه چشمی(نه تحلیلی) مطالب مهم و تندخوانی آنها و به صورت کتابی (یک کتاب تمام بعد کتاب بعدی شروع) انجام دهید(دوطلبینی که همه بخش های کتب را کار نکرده اند رو قسمت هایی که احساس توانایی بیشتری دارند متمرکز شوند).
۴٫ تست های آزمون های جامع و تک آزمونی یا کتاب های تست را که علامت دار کرده اید را دوباره بزنید(همه تست ها ی علامت دار شده لازم نیست .به اندازه زمانی که دارید کار کنید).
۵٫ خستگی و فرسودگی ناشی از کنکور امسال را هوشمندانه تحمل و مدیریت کنید و نگاه تان این باشد که خودتان این مسر را برای موفقیت خودتان انتخاب کرده اید و چند قدم تا موفقیت باقی است.
۶٫ احساس منفی بخاطر نیاوردن مطالب خوانده شده در این روزها و روزهای بعدی را جدی نگیرید و طبق برنامه عمل کنید و با این نوع افکار مزاحم و وسواسی که ناشی از اضطراب نزدیک به آزمون است درگیر نشوید.


۷٫ و در آخر اینکه تسلیم شدن و رها کردن کنکور به هر دلیل و با هر توجیه و در هرسطح یادگیری که هستید اشتباه است، تمام تلاش تون رو بکنید که تا حد ممکن رتبه تون را کم کنید.

ارسال یک نظر

ایمیل شما منتشر نمی شود.


شش + 2 =

بازگشت به بالا