شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳     
خانه / آرشیو مطالب / ثبت نام کلاس ویژه اسید و باز
ثبت نام کلاس ویژه اسید و باز

ثبت نام کلاس ویژه اسید و باز

با توجه به تقاضای زیاد دانش آموزان پیش دانشگاهی برای تشکیل کلاس اسید و باز تصمیم گرفتم برای کمک به این عزیزان یک کلاس ویژه اسید و باز تشکیل بدهم. برنامه این کلاس ،  تدریس کامل اسید و باز است و به محض اینکه تعداد افراد کلاس به حد نصاب برسند ، کلاس شروع خواهد شد . احتمالا کلاس از ابتدای اسفند شروع شود و زمان تشکیل آن جمعه ها خواهد بود ، تا کمترین برخورد را با کلاسهای کنکور دانش اموزان داشته باشد و در ایام عید نیز برگزار خواهد شد.

 دانش آموزانی که تمایل دارند در این کلاس شرکت نمایند ، برای ثبت نام هر چه زودتر با شماره تلفن ۰۹۱۵۱۵۹۳۱۶۱ تماس بگیرند و یا پیام بدهند تا با آنها تماس گرفته شود. 

 با تشکر – محمدی 

قابل توجه دانش آموزانی که ثبت نام کرده اند. اولین جلسه کلاس اسید و باز روز جمعه ۹۲/۱۲/۲ ساعت ۱۵٫۳۰ تشکیل خواهد شد. مکان تشکیل کلاس به آنها اطلاع داده خواهد شد.

با تشکر – محمدی

کلاس اسید و باز بعد از تشکیل ۱۴ جلسه در تاریخ دوشنبه ۹۳/۱/۱۱ به اتمام رسید. مرتضی محمدی

۳ نظر ها

  1. salam bebakhshid dg kelase asido baz nemizarin?

    • مرتضی محمدی

      سلام. متاسفانه دیگه کلاس اسید و بازی تشکیل نخواهد شد. اگر تمایل دارید در این کلاس شرکت کنید، با شماره اعلام شده هماهنگ کنید. فردا (جمعه ۹-۱۲-۹۲) ۲ جلسه کلاس تشکیل می شود و اگر فردا شرکت نکنید ، رسیدن به کلاس سخت خواهد شد. موفق باشید .

  2. سلام استاد وقت بخیر
    با عرض پوزش برای پسر ها این کلاس را برگزار نمی کنین داوطلبین برای شرکت در این مبحث به شدت زیادن و خواهان برگزاری همایش شما هستند خواهش می کنیم برگزار کنین

ارسال یک نظر

ایمیل شما منتشر نمی شود.


+ هفت = 13

بازگشت به بالا